Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Delia Cosmetics Sp. z o.o.O firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • dbałość o właściwą ekspozycję i ułożenie towaru u klientów

  • koordynacja i prowadzenie działań promocyjnych w sklepach

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

  • budowanie długofalowych relacji z klientami

  • poszukiwanie oraz aktywne pozyskiwanie odbiorców detalicznych

  • obserwacja oraz analiza rynku, prezentacja trendów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego minimum 2 lata (mile widziane doświadczenie w branży kosmetycznej)

  • wysokiej motywacji, samodzielności, komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

  • prawo jazdy kategorii B

  • umiejętność długofalowego zarządzania relacjami oraz negocjacji

  • dobra organizacji pracy

  • zaangażowanie oraz chęć do nauki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

  • gotówka świąteczna

  • wczasy pod gruszą

Delia Cosmetics Sp. z o.o.

Delia Cosmetics to polski producent kosmetyków i właściciel trzech marek- Delia, Cameleo i Dr. Szmich. Działamy na rynku polskim oraz dynamicznie rozwijamy działalność na rynkach zagranicznych.

Zaczynaliśmy 22 lata temu od produkcji henny do brwi i rozjaśniacza do włosów, zatrudniając 3 osoby. Dziś zatrudniamy prawie 400 osób w 2 zakładach produkcyjnych.

Tworzymy kosmetyki w kilku kategoriach, a każda z naszych marek oferuje konsumentom zupełnie inny asortyment. Nasze kosmetyki są godne zaufania, tworzone elastycznie, z poszanowaniem środowiska i w zgodzie z trendami konsumenckimi.

Przewiń do profilu firmy

Korzyści zgodne ze stanowiskiem i kompetencjami:

  • możliwość współtworzenia rynku kosmetyków w jednej z najdynamiczniejszych firm z branży

  • ciekawe projekty, realizowane w kreatywnym zespole

  • niekorporacyjna atmosfera pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny

  • etat w firmie, która kieruje się uczciwymi z zasadami