Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

VoltenoO firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa bieżących klientów sieciowych i hurtowych na przydzielonym terenie – województwa: dolnośląskie, śląskie oraz opolskie;

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych;

  • Pozyskiwanie nowych klientów na przydzielonym terenie;

  • Kontrola spływu należności;

  • Raportowanie sprzedaży, spływu należności i działań konkurencji;

  • Rozwój sprzedaży poprzez poszerzanie oferty u klientów o kolejne produkty i grupy produktowe (zarządzanie produktem);

Nasze wymagania

  • Znajomość specyfiki dystrybucji w kanale sieciowym (hurtownie i markety);

  • Znajomość branży oświetleniowej i elektrotechnicznej;

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie, województwa: dolnośląskie, śląskie i opolskie;

  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy;

  • Umiejętności negocjacyjne, znajomość technik sprzedaży;

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód, komputer oraz telefon;

  • Motywacyjny system wynagradzania;

  • Przyjazną atmosferę oraz pracę pełną wyzwań.

Volteno

Marka VOLTENO jest częścią prężnie działającej na europejskim rynku grupy ZIPP. Ciągle poszerzamy swój asortyment oświetleniowy i elektrotechniczny, aby w pełni dostosować się do potrzeb klientów. Dzięki pracownikom odnosimy sukcesy i jesteśmy rozpoznawani na rynku. Dołącz do zespołu i razem z marką Volteno stwórz nową jakość na polskim rynku!

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje

Osoby zainteresowane pracą w Przasnyszu, spełniające powyższe oczekiwania, proszone są o przesłanie CV (wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych) . Wszystkie nadesłane aplikacje pozostaną w pełni poufne.