Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

AddSecure Sp. z o.o. O firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • identyfikacja szans rynkowych

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na terenie Polski

  • budowanie dobrych, długofalowych relacji z Klientami

  • przygotowywanie ofert i koordynacja ich realizacji

  • prowadzenie negocjacji handlowych

  • bieżąca analiza sytuacji rynkowej

Nasze wymagania

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • umiejętne prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji na różnych poziomach decyzyjności Klienta

  • nastawienie na wynik

  • prawo jazdy kategorii B

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • wysoka kultura osobista

  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

Mile widziane

  • doświadczenie handlowe z branży TSL / IT / CFM / TMS / Automotive

  • znajomość rynku systemów zarządzania flotą / zarządzania transportem

To oferujemy

  • kompleksowy i innowacyjny produkt, rozwiązujący faktyczne problemy klientów

  • stabilną pracę w firmie będącej częścią dużej i stale rosnącej grupy

  • atrakcyjną podstawę wynagrodzenia + klarowny system prowizyjny

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)

  • świadczenia socjalne

  • możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

AddSecure Sp. z o.o.

AddSecure to lider w branży wysoko wyspecjalizowanych rozwiązań IT. Obsługujemy ponad 50 000 klientów w 15 krajach i zatrudniamy ponad 900 pracowników na całym świecie. W ramach Smart Transport Polska od kilkunastu lat rozwijamy systemy premium do kompleksowego zarządzania transportem. W naszym portfolio znajdziesz globalne marki oraz krajowych liderów.

Przewiń do profilu firmy

Czy to właśnie Ciebie szukamy?

Jeśli tak, to nie zwlekaj i napisz do nas, przesyłając swoje CV.