Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

MAAN

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planu sprzedaży w wyznaczonym regionie

  • wdrażanie promocji i akcji marketingowych

  • dbanie o wizerunek firmy, chęć rozwoju i ciągłego zwiększania sprzedaży

  • dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów firmy

  • regularny kontakt z aktualnymi klientami firmy oraz zdobywanie nowych kontaktów

  • dbanie o klientów, właściwe reprezentowanie firmy

Podział czasu pracy
100%

Obsługa klientów w terenie.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w sprzedaży w podobnej branży min. 2 lata – warunek konieczny

  • znajomość rynku w podległym regionie

  • minimum średnie wykształcenie

  • wysokie zaangażowanie w pracę

  • mile widziana znajomość technik sprzedażowych

  • wysoka kultura osobista, sumienność, odpowiedzialność

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • umiejętność samodzielnego działania

  • biegła obsługa komputera

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • możliwość pracy w nieustannie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa + prowizja od sprzedaży)

  • szkolenia

  • wsparcie marketingowe

  • wsparcie merytoryczne

  • służbowy samochód, telefon, tablet

MAAN

Firma MAAN jest prężnie i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem zajmującym się zarówno produkcją jak i handlem oraz dystrybucją artykułów malarskich, narzędzi budowlanych oraz artykułów metalowych. Zdecydowanie jesteśmy wiodącym wytwórcą na polskim rynku posiadającym najszerszą ofertę produkcyjną w tej branży.

Przewiń do profilu firmy