Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

EWS GmbH & Co. KG

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Prozyskiwanie nowych klientów na terenie całej Polski. Obsługa istniejących i nowych, polskich klientów. Doradztwo w zakresie produktów i argumentacja. Sprzedaż i realizacja zamówień oraz wsparcie dla inicjatyw sprzedażowych.

Nasze wymagania

Umiejętności sprzedażowe, zaangażowanie, umiejętności negocjacyjne. Szkolenie handlowe i doświadczenie w sprzedaży wewnętrznej, umiejętności komunikacyjne, przyjazny i pewny sposób komunikacji, znajomość MS Office, doświadczenie w systemie zarządzania zapasami pożądane, ale nie niezbędne, dobre zrozumienie techniczne, duch pracy zespołowej i elastyczność. Język polski, jako język ojczysty oraz bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

Wysoce zmotywowany i doświadczony zespół sprzedaży międzynarodowej. Intensywne szkolenia w zakresie wszystkich procesów i narzędzi IT. Umowa na czas nieokreślony, po przejściu okresu próbnego.

30 dni urlopu rocznie.

Die EWS GmbH & Co. KG została założona w 1985 roku i jest dziś jednym z wiodących hurtowników i dostawców systemowych komponentów fotowoltaicznych w Europie Północnej.

Z doświadczonym zespołem 80 inżynierów, pracowników sprzedaży i serwisu pracowników serwisowych, przedsiębiorstwo, które ma siedzibę w Handewitt bezpośrednio przy granicy z Danią. Firma dostarcza stale rosnącą liczbę instalacji, do stale rosnącej liczba partnerów instalatorskich w Niemczech i Europy Północnej.

Jako "partner handlowy EWS wspiera swoich klientów poprzez szeroki zakres wsparcia, z szerokim planowaniem projektów i wsparciem sprzedaży, działaniami marketingowymi,jak również kompleksowy pakiet usług posprzedażowych.

Do mocnych stron firmy należą również dostawy "just-in-time" oraz indywidualne wsparcie sprzedaży. EWS stawia na najwyższe wymagania jakościowe, sprzedawanym przez siebie komponentom i współpracuje wyłącznie z renomowanymi producentami. Liczne oferty informacyjne i szkoleniowe, jak również regularne informacje techniczne zapewniają przewagę wiedzy zarówno własnym pracownikom, jak i przedsiębiorstwom partnerskim EWS.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy / godziny pracy:

Niemcy, praca biurowa w siedzibie firmy w Handewitt koło Flensburga

08:30 - 17:00, 40 godzin tygodniowo

Rozpoczęcie pracy

Od zaraz

Aplikacja

W języku niemieckim lub angielskim. Pocztą lub e-mailem, z wymaganiami dotyczącymi wynagrodzenia.

Adres

Frau Nicole Wagner

Am Bahnhof 20

24983 Handewitt

Niemcy

Tel.: +49 (0) 4608 60 75 – 525

E-mail: [email protected]

Website: www.photovoltaics.eu/pl

Więcej informacji na temat tego stanowiska, innych ofert pracy oraz naszej firmy można znaleźć na stronie www.photovoltaics.eu/jobs.