Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

Przedsiębiorstwo RANAL Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • przygotowanie i prowadzenie praktycznych prezentacji produktów dla klientów

  • doradztwo dla klientów w zakresie doskonalenia procesów napraw lakierniczych

  • prowadzenie rozmów z profesjonalnym klientem oraz raportowanie o wynikach

  • podtrzymywanie relacji handlowych z dotychczasowymi klientami

  • realizacja planów sprzedaży

  • bieżące monitorowanie rynku i działań konkurencji

Nasze wymagania

  • znajomość branży motoryzacyjnej

  • dyspozycyjność i gotowość do samodzielnej pracy w terenie

  • łatwość nawiązywania kontaktów i zdolności negocjacyjne

  • zaangażowanie i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań

  • komunikatywność i umiejętność budowania trwałych relacji z klientami

  • dobra organizacja pracy własnej

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • motywacyjny system wynagrodzenia

  • bardzo miłą atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę

  • narzędzia pracy wspierające efektywną realizację zadań

Przedsiębiorstwo RANAL Sp. z o.o. producent materiałów dla lakiernictwa samochodowego poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciel handlowy.

Region: opolskie, dolnośląskie, łódzkie i kujawsko-pomorskie.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

- miejsce zamieszkania Wrocław i okolice – teren pracy województwo dolnośląskie i opolskie

- miejsce zamieszkania Opole i okolice – teren pracy województwo opolskie i dolnośląskie

- miejsce zamieszkania Łódź – teren pracy woj. łódzkie i kujawsko-pomorskie

- miejsce zamieszkania Bydgoszcz i okolice – teren pracy woj. kujawsko-pomorskie i łódzkie