Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Constance Carroll

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 6 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna analiza podległego rynku oraz poszukiwanie i pozyskiwanie nowych odbiorców,

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych,

  • dbałość o wysoką jakość obsługi klientów oraz dobry wizerunek firmy,

  • aktywne realizowanie celów sprzedażowych,

  • bieżące raportowanie działań i wyników sprzedażowych,

  • bieżąca współpraca z centralą Firmy.

Nasze wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia w aktywnej sprzedaży,

  • zdolności negocjacyjne i znajomość technik aktywnej sprzedaży,

  • samodzielność, dobra organizacja pracy i doświadczenie w prowadzeniu działań handlowych,

  • dyspozycyjność, komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania i utrzymywania stałych relacji z klientami,

  • mile widziana znajomość branży kosmetycznej.

  • własna działalność gospodarcza lub umowa o pracę

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość realizacji ambicji zawodowych,

  • samochód służbowy, telefon.

Constance Carroll – jedna z najstarszych marek kosmetycznych na świecie. Historia powstania Naszych produktów sięga aż 1980 roku.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:

Województwo dolnośląskie i opolskie

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.