Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Zakłady Przemysłu Cukierniczego "Otmuchów" S.A.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami

  • realizacja założonego planu sprzedaży

  • wdrażanie akcji promocyjnych u klientów, dystrybucja materiałów reklamowych

  • monitorowanie i wprowadzanie standardów ekspozycyjnych produktów Grupy Otmuchów w obsługiwanych sklepach detalicznych

Nasze wymagania

  • łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów

  • doświadczenie w rozmowach z klientem

  • otwartość na nowe wyzwania

  • konsekwencja w dążeniu do realizacji założonego celu

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • posiadasz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atmosferę i warunki pracy w środowisku opartym na jasnych zasadach i wartościach

  • możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach procedur działania firmy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • premię miesięczną uzależnioną od wyników

  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy

  • dobrowolne ubezpieczenie na życie i pakiet medyczny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Chcesz pracować w środowisku, w którym dużo się dzieje?

Weź udział w tworzeniu nowej historii ODRY i FREEYU.

Wywołaj uśmiech w naszym dziale HR. Aplikuj!

Przewiń do profilu firmy