Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

FIVE STAR POLSKA Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa dotychczasowej sieci sprzedaży w zakresie sprzedaży oraz dostaw akumulatorów do punktów sprzedaży

  • Poszukiwanie nowych kontrahentów: sklepów, warsztatów, stacji benzynowych itp.

  • Obsługa serwisowa sieci sprzedaży akumulatorów

Nasze wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie, najlepiej techniczne

  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

  • Własny magazyn o powierzchni od 30 do 50 m2 (warunek konieczny)

  • Własny samochód dostawczy (warunek niekonieczny)

  • Doświadczenie w handlu minimum 3 lata (warunek konieczny)

  • Własna działalność gospodarcza (warunek konieczny)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność, wytrwałość, pracowitość, konsekwencja w działaniu

  • Wysokie zdolności komunikacyjne

To oferujemy

  • Atrakcyjne , prowizyjne wynagrodzenie powiązane z osiągniętymi wynikami i pozyskanymi klientami

  • Pracę w profesjonalnym i sprawnie funkcjonującym zespole

  • Pracę z uznaną marką o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Dużą samodzielność w realizacji zadań

Spółka FIVE STAR POLSKA Sp. z o.o. właściciel marki, FIVE STAR , obecnej na polskim rynku od 25 lat, w związku z rozwojem sieci dystrybucji akumulatorów samochodowych poszukuje kandydatów na Przedstawicieli handlowych.

Przewiń do profilu firmy

Aplikację (CV, list motywacyjny oraz aktualne zdjęcie) prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej o nas na: fivestar.pl