Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Mixit s.r.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Serwis i maksymalizacja potencjału przydzielonych klientów hurtowych w Polsce

  • Nieustanne poszukiwanie nowych okazji biznesowych

  • Dzielenie się najlepszymi praktykami w ramach zespołu

  • Aktywne monitorowanie rynku i konkurencji

  • Zarządzanie CRM - Pipedrive

  • Regularne raportowanie

Nasze wymagania

  • Entuzjazm wobec produktów Mixit

  • Odpowiedzialność za wyniki przypisanego regionu

  • Pozytywne podejście do pracy i do zdrowego stylu życia

  • Niezależność, umiejętność zarządzania czasem i orientacja na wyniki

  • Okazjonalne wyjazdy do Polski

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w handlu (obszar FMCG atutem)

  • Język polski - native speaker

  • Język angielski lub czeski na poziomie komunikatywnym na potrzeby komunikacji wewnętrznej

  • Prawo jazdy kat. B

  • Kontrakt B2B

  • Wykształcenie min. średnie

  • Własny samochód. Po okresie próbnym oferujemy możliwość samochodu służbowego

To oferujemy

  • Stała podstawa + prowizja za osiągnięte wyniki (bez limitu)

  • Zwrot kosztów podróży

  • 50% rabat na produkty Mixit

  • Służbowy telefon, tablet, notebook

  • Po okresie próbnym oferujemy możliwość samochodu służbowego

  • Dofinansowanie do własnego biura

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Możliwość natychmiastowego rozpoczęcia współpracy.

Czekamy na Ciebie!

Mixit jest producentem zdrowych mieszanek musli, kasz, liofilizowanych i suszonych owoców, orzeszków oraz batoników.

Posiadamy w ofercie produkty bez glutenu, bez dodatkowego cukru, bez laktozy z dodatkiem proteiny i odpowiednie dla wegan.

Co najważniejsze, oferujemy możliwość skomponowania własnej unikalnej mieszanki produktów umożliwiając wybór spośród 90 najwyższej jakości składników (m.in. suszone owoce, nasiona, orzechy). To produkt szyty na miarę i za to klienci nas uwielbiają!

Działalność firmy obejmuje aktualnie pięć europejskich rynków.

Poszukujemy pasjonata sprzedaży, który pomoże nam strategicznie rozwijać i budować markę Mixit na polskim rynku, na którym prężnie działamy już od kilku lat.

Przewiń do profilu firmy