Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

Demos Trade Sp. z o.o.

4 5005 600 brutto / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • prezentacja firmy i produktów

  • planowanie i realizacja strategii cen i sprzedaży

  • rozwinięcie pozycji firmy na rynku Polski

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami

  • analiza rynku i aktywne pozyskiwanie nowych klientów

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży i obsłudze klienta

  • umiejętność swobodnej komunikacji, reprezentacji firmy

  • znajomość obsługi komputera i pracy przez Internet

  • umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy

  • dobra znajomość branży meblowej i/lub okuć meblowych

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • ciekawą pracę z możliwością rozwoju i udoskonalania swoich umiejętności

  • atrakcyjne wynagrodzenie finansowe

  • telefon komórkowy, samochód służbowy (także do celów prywatnych)

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • odpowiednie wsparcie merytoryczne

  • ubezpieczenie medyczne

O nas

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową specjalizującą się w sprzedaży materiałów do produkcji i montażu mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz. Przez blisko ćwierć wieku działalności wypracowaliśmy sobie mocną pozycję w branży meblarskiej w Czechach i na Słowacji, gdzie obecnie jesteśmy liderem w swoim segmencie, a ostatnio zdobywamy uznanie i stałych klientów także w Polsce, na Węgrzech i w Macedonii. Do naszych głównych odbiorców zaliczają się producenci mebli, architekci i wykonawcy wnętrz, drobni przedsiębiorcy i hurtownie. O ich zadowolenie dba zespół ponad 600 pracowników Demos.

Szukamy osób, które chcą dołączyć do naszego zespołu na stanowisko: