Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

Fondital S.p.A

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Stosowanie standardów strategii handlowej firmy

  • Definiowanie i realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Monitorowanie rynku / konkurencji / działań mających wpływ na politykę firmy

  • Planowanie i przygotowanie kalendarza wizyt w oprogramowaniu CRM

  • Aktywny udział w szkoleniach / targach / prezentacjach

  • Pozyskiwanie nowych kanałów sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie min. 2 lata w branży w instalacyjnej / grzewczej

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych

  • Miejsce zamieszkania zgodne z regionem zatrudnienia

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość pakietu Office / CRM

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • telefon, laptop, samochód służbowy

  • Zgrany zespół

  • Praca w międzynarodowej korporacji

  • Dobre warunki zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju

  • Pakiet szkoleń

Benefity

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • korporacyjna karta kredytowa

  • kawa / herbata

Fondital – włoska firma będąca międzynarodowym liderem w systemach ogrzewania oraz producent konstrukcji części dla sektora motoryzacyjnego. Dążymy do efektywnego działania, minimalizowania zużycia energii i promowania zrównoważonych procesów szanujących środowisko.

Przewiń do profilu firmy