Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Agrolok Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów firmy do gospodarstw rolnych

  • współpraca ze stałymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych Klientów

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • dobra organizacja pracy własnej

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • pracę na terenie powiatu zamieszkania kandydata

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • wdrożenie do pracy, wsparcie na każdym etapie pracy

  • samochód i inne narzędzia pracy

  • prywatna opieka medyczna

  • szkolenia specjalistyczne oraz dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy

Jesteśmy firmą handlowo-produkcyjną, którą wyróżnia w 100% polski kapitał. Aktualnie zatrudniamy już ponad 1000 pracowników. Swoją pozycję na rynku rolnym budujemy nieustannie od 1990 roku, Działamy na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy