Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Tin Tours Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie planów sprzedaży na podległym rejonie (woj. dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie);

  • przygotowywanie ofert handlowych;

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa istniejących;

  • nadzór nad procesem realizacji zamówień;

  • przejęcie istniejącego terenu z bazą klientów;

  • raportowanie wyników pracy do przełożonego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie;

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku przedstawiciela handlowego lub w handlu w sektorze DIY;

  • determinacja w osiąganiu celów;

  • dobra prezencja, komunikatywność;

  • umiejętność organizowania pracy;

  • czynne prawo jazdy kat. B;

  • preferowane miejsce zamieszkania kandydata: Wrocław i okolice.

To oferujemy

  • umowa o pracę na pełny etat;

  • wysokie wynagrodzenie , motywacyjny system wynagradzania, podstawa + prowizja;

  • niezbędne narzędzia pracy, samochód, tablet, telefon;

  • szkolenia asortymentowe;

  • prywatna opieka medyczna po okresie próbnym.