Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Hydro NRG Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • uczciwa i etyczna sprzedaż nowoczesnych produktów

  • budowanie sieci zadowolonych Klientów

  • zawieranie umów i nadzór nad ich realizacją

  • współtworzenie naszej firmy dzięki Twoim nowatorskim pomysłom

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osoby, która:

  • wzbudza zaufanie i łatwo nawiązuje relacje

  • potrafi planować i jest konsekwentna

  • dotrzymuje obietnic

  • chce rozwijać się razem z nami w przyszłościowej branży zielonej energii

  • ma duży FUN w realizacji swoich celów i lubi wyzwania

  • ma doświadczenie w sprzedaży B2C lub B2B, choć niekoniecznie w branży OZE - wszystkiego Cię nauczymy :)

  • jeździ autem (czynne prawo jazdy kat. B)

  • jest otwarta na pracę w ramach B2B na własnej działalności gospodarczej (służymy pomocą w jej założeniu - to banalnie proste :)

To oferujemy

  • dotrzymujemy słowa wobec Pracowników oraz Klientów

  • gwarantowana podstawa i najwyższe premie na rynku

  • pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie

  • realny wpływ na rozwój firmy - krótka ścieżka decyzyjna

  • jasna ścieżka awansu na Team Leadera zarządzającego własnym zespołem sprzedażowym

  • nienormowany czas pracy – to Ty decydujesz kiedy pracujesz

  • szeroki asortyment oferowanych produktów i modeli (pompy ciepła, fotowoltaika, samochody elektryczne, ładowarki do EV, banki energii)

  • wysokie stany magazynowe = ultraszybkie realizacje = ultraszybka wypłata premii (pompy ciepła 30 dni, fotowoltaika 14 dni)

  • szkolenia branżowe i spotkania integracyjne

  • prywatna opieka medyczna

  • realne zarobki powyżej 10.000 zł netto miesięcznie

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • napoje

  • inicjatywy dobroczynne

Serio – to my! Hydro Energy należy do grupy Hydro-Truck istniejącej na rynku 23 lata. Mamy bardzo bogate doświadczenie w montażu różnego typu instalacji. Tylko na przestrzeni ostatniego roku zrealizowaliśmy ich ponad 2500. Stawiamy na odnawialne źródła energii, wierząc, że ekologia to nasza wspólna sprawa. Sprawiamy, że domy lub firmy naszych Klientów stają się zeroemisyjne, oszczędne i nowoczesne.

Chcesz pracować w firmie zupełnie innej niż wszystkie? Gdzie niestandardowe podejście jest standardem a atmosfera is the key? Firmie, która dba o swoich ludzi tak, jak o środowisko? Gdzie wierzymy w to, co sprzedajemy, stawiamy na ciągły rozwój i lubimy pomagać? Jeśli tak - nie wahaj się i aplikuj.

Przewiń do profilu firmy