Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy - Optyk

SEIKOO firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

SEIKO, japoński koncern o globalnym zasięgu, jest jednym z wiodących dostawców innowacyjnych produktów i usług, działającym w obszarze zaawansowanych technologii, m.in. w dziedzinie optyki i produkcji soczewek okularowych.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osóby na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy - OptykNumer ref.: Zasięg działania: woj. dolnośląskie, lubuskie, opolskie i wielkopolskie

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż produktów firmy
  • organizowanie i prowadzenie szkoleń na temat produktów firmy
  • regularne wizyty w zakładach optycznych w wyznaczonym rejonie Polski

Wymagania:

  • niezbędne kilkuletnie doświadczenie w pracy w zakładzie optycznym lub wykształcenie z zakresu optyki okularowej/optometrii.
  • prawo jazdy
  • mile widziane doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego

Poszukujemy osoby energicznej, komunikatywnej i dobrze zorganizowanej, wykazującej się samodzielnością i gotowością do ponoszenia odpowiedzialności za wyniki sprzedaży.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stałą pensję oraz premię uzależnioną od wyników sprzedaży)
  • szansę rozwoju zawodowego oraz szkolenia
  • pracę w profesjonalnym i miłym zespole
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie NNW,
    karta sportowa)
  • dofinansowanie do wypoczynku
Jeśli chcesz do nas dołączyć prześlij nam swoje CV za pomocą Aplikuj

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy