Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy Orange

ABMI GROUP sp. z o.o.

3 50018 000 brutto / mies.
  • Bełchatów

    Bełchatów, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia sprzedaż produktów i usług Orange Klientom Indywidualnym i Biznesowym na terenie objętym inwestycją światłowodową

  • obsługa Klientów zgodnie z obowiązującymi standardami jakości

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

  • budowanie, oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

Nasze wymagania

  • posiadających doświadczenie w pracy z klientem w terenie (D2D)

  • nastawionych na realizację celu

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane

  • znajomość branży telekomunikacyjnej lub OZE – mile widziane

  • lubiących kontakt z klientami

  • dyspozycyjnych, zorganizowanych i mobilnych

  • chętnie podejmujących wyzwania

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • samochód służbowy

  • telefon służbowy

  • umowę agencyjną o działalność gospodarczą, bądź inną umowę cywilno-prawną

  • sprzedaż atrakcyjnych usług o rozpoznawalnej marce

  • współpracę z firmą o stabilnej pozycji na rynku

  • pakiet szkoleń oraz program wdrożeniowy

  • wysokie wynagrodzenie prowizyjne, uzależnione od osiągniętych wyników

  • wyłączność pracy na określonym terenie

  • dostęp do bazy klientów

  • konkursy sprzedażowe

  • elastyczny, nienormowany czas pracy i swobodę działania

O nas

Działalność spółki ABMI Group sp. z o. o. skupia się na sprzedaży usług telekomunikacyjnych sieci Orange klientom indywidualnym i biznesowym. Jesteśmy jednym z największych Agentów Orange Polska w kanale Aktywnym specjalizującym się w sprzedaży usług i rozwiązań telekomunikacyjnych.

W związku z rozbudowanymi inwestycjami grupy Orange Polska w sieci Internetu światłowodowego w technologii FTTH, spółka poszukuje partnerów biznesowych w zakresie budowy zespołów sprzedażowych. Do naszego dynamicznego kanału dystrybucji, zapraszamy osoby, które chciałyby realizować swoje ambicje współpracując z klientem indywidualnym oraz biznesowym.