Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy Orange

ABMI GROUP sp. z o.o.O firmie

3 500–18 000
brutto / mies.
  • Leszno
    Leszno, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia sprzedaż produktów i usług Orange Klientom Indywidualnym i Biznesowym na terenie objętym inwestycją światłowodową
  • obsługa Klientów zgodnie z obowiązującymi standardami jakości
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • budowanie, oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

Nasze wymagania

  • posiadających doświadczenie w pracy z klientem w terenie (D2D)
  • nastawionych na realizację celu
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
  • znajomość branży telekomunikacyjnej lub OZE – mile widziane
  • lubiących kontakt z klientami
  • dyspozycyjnych, zorganizowanych i mobilnych
  • chętnie podejmujących wyzwania

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • samochód służbowy
  • telefon służbowy
  • umowę agencyjną o działalność gospodarczą, bądź inną umowę cywilno-prawną
  • sprzedaż atrakcyjnych usług o rozpoznawalnej marce
  • współpracę z firmą o stabilnej pozycji na rynku
  • pakiet szkoleń oraz program wdrożeniowy
  • wysokie wynagrodzenie prowizyjne, uzależnione od osiągniętych wyników
  • wyłączność pracy na określonym terenie
  • dostęp do bazy klientów
  • konkursy sprzedażowe
  • elastyczny, nienormowany czas pracy i swobodę działania

O nas

Działalność spółki ABMI Group sp. z o. o. skupia się na sprzedaży usług telekomunikacyjnych sieci Orange klientom indywidualnym i biznesowym. Jesteśmy jednym z największych Agentów Orange Polska w kanale Aktywnym specjalizującym się w sprzedaży usług i rozwiązań telekomunikacyjnych.

W związku z rozbudowanymi inwestycjami grupy Orange Polska w sieci Internetu światłowodowego w technologii FTTH, spółka poszukuje partnerów biznesowych w zakresie budowy zespołów sprzedażowych. Do naszego dynamicznego kanału dystrybucji, zapraszamy osoby, które chciałyby realizować swoje ambicje współpracując z klientem indywidualnym oraz biznesowym.

Przedstawiciel Handlowy Orange, Leszno