Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Grupa Kapitałowa Inter CarsO firmie

  • Ostrołęka

    Ostrołęka, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie swojej bazy

  • Obsługa klienta w zakresie sprzedaży części i akcesoriów do pojazdów mechanicznych

  • Monitoring i analiza rynku pod kątem szans sprzedażowych

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Budowanie relacji z klientami opartych o partnerską współpracę

  • Raportowanie pracy w CRM

  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość lokalnego rynku motoryzacyjnego

  • Znajomość budowy pojazdów ciężarowych lub osobowych

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Optymistyczne podejście do świata i ludzi

  • Sprawne poruszanie się po środowisku MS Office

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników

  • Swobodę działania - lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi

  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer

Grupa Kapitałowa Inter Cars

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej.

Więcej na www.intercars.eu

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy