Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

MS SERVICES SP. Z O.O.O firmie

  • Ostrołęka, Płock, Radom, Siedlce, Warszawa

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

Mamy ofertę pracy w nowym projekcie na stanowisku:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWYNumer ref.: 10110055

TWOJE ZADANIA

Będziesz:

  • Realizował/a założone plany sprzedaży na powierzonym terenie (punkty detaliczne),
  • Utrzymywał kontakt ze stałymi klientami i pozyskiwał do współpracy nowych,
  • Dbał/a o właściwą ekspozycję towarów,
  • Wdrażał/a strategię dystrybucyjną produktów,
  • Raportował/a efekty pracy.

NASZE OCZEKIWANIA

  • Posiadasz doświadczenia w sprzedaży,
  • Jesteś zorientowany/a na cele,
  • Cechuje Cię sumienności i odpowiedzialności,
  • Posiadasz zdolności organizacyjne i komunikacyjne,
  • Potrafisz budować trwałe relacje z klientami,
  • Posiadasz prawa jazdy kat. B oraz masz doświadczenie w prowadzeniu pojazdu,
  • Miło, jeżeli posiadasz doświadczenie w branży FMCG.

OFERUJEMY CI

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
  • Stabilne
    warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Premię uzależnioną
    od wyników
  • Kafeteryjny system benefitów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku (m.in. Procter & Gamble, Kompania Piwowarska, Mars Wrigley Confectionery, Pepsi Cola GB, Maspex).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy