Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Wawel SAO firmie

  • Ostrów Wielkopolski
    Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
    Teren działania: Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Krotoszyn.

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa detalicznych punktów sprzedaży na Rynku Niezależnym i Nowoczesnym
  • dbałość o odpowiednią ekspozycję produktów
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • raportowanie zgodne z standardami firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach (mile widziane doświadczenie w branży FMCG)
  • zdyscyplinowanie, zaangażowanie i lojalność wobec pracodawcy
  • znajomość rynku lokalnego
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • badania do celów sanitarno – epidemiologicznych

To oferujemy

  • będziesz pracował w młodym i zgranym zespole
  • zapewnimy Ci szkolenia do realizowania w każdym kalendarzowym roku pracy
  • damy Ci szansę i możliwość rozwoju i awansu zawodowego poprzez rekrutacje wewnętrzne
  • będziesz korzystał z samochodu służbowego oraz telefonu komórkowego w czasie oraz po pracy
  • będziesz mógł korzystać z benefitów takich jak prywatna opieka zdrowotna, MultiSport i wiele innych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne

teren działania: Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Krotoszyn.

preferowane miejsce zamieszkania: Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Krotoszyn

W Wawelu wierzymy w Dobre Składniki, zarówno w naszych produktach, jak i w życiu.

Każdego dnia staramy się, by wszystko to, co robimy – robić jak najlepiej. Jesteśmy dumni z naszych słodyczy, które dając ludziom przyjemność, pomagają zmieniać codzienność na lepszą.

Chcesz pracować z ludźmi, którzy lubią, to co robią? Dołącz do nas!

Przedstawiciel Handlowy, Ostrów Wielkopolski