Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

ATLAS Sp. z o.o.

  • Ostrowiec Świętokrzyski

    Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • praca mobilna na obszarze obejmującym powiaty: białobrzeski, grójecki, kozienicki, lipski, opatowski, ostrowiecki, przysuski, radomski, szydłowiecki, zwoleński

  • realizacja planów sprzedaży i polityki promocyjnej firmy w punktach sprzedaży w kanale hurtowym i detalicznym - odpowiedzialność za wynik sprzedaży w danym regionie

  • rozwój dystrybucji produktów

  • dbałość o odpowiednią ekspozycję w punktach handlowych

  • budowanie trwałych, partnerskich i biznesowych relacji z klientami

  • pozyskiwanie nowych odbiorców produktów

  • prowadzenie szkoleń produktowych dla klientów

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w zespole sprzedaży

  • znajomość lokalnego rynku handlowego materiałów budowlanych będzie dodatkowym atutem

  • nastawienie na wynik i konsekwencja w działaniu

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność i systematyczność

  • obsługa MS Office

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • praca u lidera

  • jasny system premiowy

  • praktyczne wdrożenie

  • samochód służbowy

  • tablet i telefon

  • szkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • welcome pack