Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2018-04-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy największą niezależną polską spółką piwowarską.
    Nasza oferta obejmuje  piwa oraz bezalkoholowe napoje słodowe.
    Mamy opinię sprawdzonego i cenionego partnera handlowego
    W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
    Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski

    Zadania dla Ciebie:

    • Budowanie wizerunku firmy, utożsamianie się z marką
    • Realizację planów sprzedażowych i jakościowych
    • Utrzymanie i rozwój rynku detalicznego na przypisanym terenie
    • Właściwą ekspozycję produktów, zgodnie ze standardami firmy
    • Doradztwo produktowe dla klientów
    • Rozliczanie powierzonych budżetów

    Nasze oczekiwania:

    • Umiejętność sprzedaży ukierunkowana na osiąganie wyników
    • Łatwość w nawiązywaniu relacji
    • Wysoka kultura osobista
    • Odpowiedzialność za powierzone zadania
    • Systematyczność, bardzo dobra organizacja czasu
    • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego – min 1 rok
      (doświadczenie w branży FMCG mile widziane)
    • Czynne prawo jazdy kat. B

    Nasza oferta:

    • Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę
    • Zapewniamy wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy
    • Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, tablet)
    • Proponujemy możliwość rozwoju w polskiej firmie
      o stabilnej pozycji rynkowej