Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy - oświetlenie LED branża Retail

FREI.LightO firmie

3 00012 000 brutto / mies.
  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy firmą produkcyjną, projektujemy i produkujemy innowacyjne rozwiązania w branży oświetleniowej w danej specjalizacji,

Jesteśmy firmą o stabilnym położeniu na rynkach, z apetytem na rozwój.

Firma centrum dowodzenia ma zlokalizowane w Gdyni, natomiast sama produkcja odbywa się w Olsztynie.

Opis stanowiska:

Szukamy kandydata lub kandydatkę na przedstawiciela handlowego - branża RETAIL , sklepy spożywcze, markety, delikatesy mięsne, piekarnie. budujemy bardzo dynamicznie swoją pozycję na rynku RETAIL związanym z FMCG, posiadamy autorskie rozwiązania, które zaskakują i są pożądane na rynku. Praca dla osób, które łatwo nawiązują kontakt. Dajemy pełne wsparcie na każdym etapie rozmowy z Klientem.

Do obowiązków danego stanowiska należy przede wszystkim:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów B2B i obsługa bieżących, (gwarantujemy pełne szkolenie produktowe oraz pełne wsparcie na każdym etapie współpracy z Klientem,)
  • prezentacja produktów / rozwiązań u Klienta
  • wsparcie dystrybutorów na spotkaniach biznesowych.
  • dbanie o wizerunek firmy

Co Tobie możemy dać,

  • przede wszystkim konkurujemy z największymi (mamy jedne z bardziej innowacyjnych produktów na rynku),
  • samochód służbowy (auta są zadbane, świeże),
  • bardzo dobra atmosfera pracy,
  • poczucie zmieniającego się otoczenia na lepsze,
  • szkolenia

Czego oczekujemy od kandydata/ kandydatki:

  • zaangażowanie,
  • komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy,
  • teren do obsługi - woj. mazowieckie, podlaskie, lubelskie, łódzkie, świętokrzyskie, wielkopolskie,
  • minimum, które jest istotne,
  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera (system CRM, pakiet office),
  • sumienność,
  • uczciwość,

CV z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SMART DEVICE TOMASZ FREJ w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Ogłoszenie archiwalne