Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

TOMASZ KOKOTO firmie

  • Otwock, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W związku z dynamicznym rozwojem marki profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich Leyton House poszukujemy opiekunów handlowych- przedstawicieli marki na następujących terenach woj. mazowieckie, woj. lubelskie, woj. podkarpackie, woj. małopolskie, woj. warmińsko-mazurskie.

Zakres obowiązków:

  • współpraca z klientami w zakresie sprzedaży towaru i doradztwa w zakresie oferowanego asortymentu
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie pozytywnych relacji z obecnymi
  • planowanie i realizacja założonych celów sprzedażowych
  • dbałość o wizerunek firmy i zapewnienie najwyższej jakości obsługi klient

Oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży (preferowani kandydaci z doświadczeniem w branży fryzjerskiej, aczkolwiek nie jest to warunek konieczny)
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • silnej motywacji i przede wszystkim chęci do pracy
  • konsekwencji i determinacji w realizacji celów
  • sprawnego poruszenia się w przestrzeni Internetu i social mediach

Oferujemy:

  • pakiety szkoleń dla przedstawicieli (również warsztaty dla potencjalnych klientów)
  • pracę w najszybciej rozwijającej się marce fryzjerskiej w Polsce
  • umowę o pracę
  • samochód służbowy, telefon
  • pracę w przyjemnej atmosferze
  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • pomoc w pozyskiwaniu klientów w social mediach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy