Przedstawiciel Handlowy

  • Józefów (pow. otwocki), Otwock, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.02.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 08.03.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy firmą o zasięgu międzynarodowym, która działa od 20 lat w branży odzieżowej, szyjemy dla wymagających kobiet. Do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Otwock (okolice), Józefów (pow. otwocki)

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż i dystrybucja produktów klasy premium zgodnie z wyznaczonymi celami
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowej relacji z Klientami
  • Wsparcie dla Klientów w obszarze eskpozycji zgodnej ze standardami firmy
  • Odpowiednia komunikacja marki w punkcie sprzedaży
  • Efektywne wprowadzanie na rynek nowych produktów
  • Analiza otoczenia konkurencji
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Raportowanie działań handlowych
  • Monitorowanie efektywności rynkowych

Wymagania:

  • Rozwinięte umiejętności sprzedażowe w obszarze B2B
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji
  • Orientacja na cele i wyniki
  • Analiza i wyciąganie wniosków z wyników
  • Proaktywność i szybka adaptacja zmian
  • Systematyka i dotrzymywanie terminów
  • Wysoka kultura osobista
  • Doświadczenie w branży odzieżowej będzie dużym atutem
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (pensja zasadnicza + prowizja)
  • Możliwość rozwoju w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Pracę w ciekawym, rozwojowym i dynamicznym środowisku
  • Narzędzia pracy do wykonywania zadań
Jeśli chcesz do nas dołączyć i być częścią naszej firmy, prosimy o przesłanie aplikacji CV wraz z listem motywacyjnym klikając w przycisk aplikuj w temacie wpisując – handlowiec.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez P&V moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez P&V moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.