Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy OZE

RED SNAKE S.A.O firmie

5 000‐40 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Leszno, Gostyń

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B, Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Specjalista

Red Snake S.A. to jedna z najszybciej rozwijających się firm w branży OZE w Polsce. Podbijamy świat od 2015 roku i skupiamy dziś wokół siebie przeszło 200 dystrybutorów. Wyznajemy zasadę "Zadbaj o swoich pracowników, a oni zadbają o twoich klientów", dlatego na pierwszym miejscu stawiamy ludzi i ich rozwój. Nasze relacje z klientami opieramy na szczerości, zaufaniu i partnerstwie, dlatego jeżeli jesteś handlowcem, który sprzeda piasek na pustyni i lód na Antarktydzie, stosując agresywne techniki i triki sprzedażowe, nie aplikuj do nas. Jeżeli jednak podzielasz nasz entuzjazm do odnawialnych źródeł energii, chcesz świat czynić lepszym, zarabiając przy tym duże, a nawet bardzo duże pieniądze - napisz do nas. Razem zdziałamy więcej!

Dobra praca w branży przyszłości

Opis stanowiska:

Szukamy handlowców, którzy wiedzą, że sprzedaż nie jest dziełem przypadku, ale wypadkową entuzjazmu, umiejętności sprzedażowych i wiedzy produktowej. Którzy są otwarci na nowe wyzwania, na ludzi i na wiedzę. Którzy chcą się uczyć i rozwijać. Którzy chcą podbijać świat i zarabiać duże pieniądze. Szukamy tych, którzy wiedzą, że zwycięzcy nigdy się odpuszczają, oraz to, że ci, którzy odpuszczają, nigdy nie zwyciężają.

Wymagania:

Możesz nie mieć kompetencji sprzedażowych, możesz nie znać naszego produktu, możesz być debiutantem w branży OZE. Ale jeśli będziesz odważny, głodny nowych wzywań, miał otwartą głowę i zapał do działania - nauczymy cię wszystkiego, co jest niezbędne, by osiągnąć sukces w sprzedaży. Dlatego oczekujemy od Ciebie siedmiu cech - odwagi, samodyscypliny, otwartości, ambicji, wytrwałości, zaangażowania i entuzjazmu.

No i miej prawo jazdy. Może się przydać ;)

Nie szukamy przypadkowych osób, które zawiną się po dwóch miesiącach. Chcemy, byś był naszym partnerem, kumplem, a potem i przyjacielem, który w ramach naszej organizacji realizuje swoje cele. Dlatego oferujemy:

  • jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery: od Junior Energy Advisora do menedżera, który buduje własny team lub zakłada własną franczyzę;
  • onboarding, czyli wdrożenie obejmujące szkolenia z wiedzy produktowej oraz umiejętności sprzedażowych, relacyjnych i komunikacyjnych;
  • ciągły rozwój, a więc pracę nad własnym doskonaleniem pod okiem naszych menedżerów i trenera sprzedaży;
  • unikatowy produkt, czyli możliwość sprzedaży innowacyjnych folii grzewczych, które w połączeniu z fotowoltaiką redukują koszty ogrzewania niemal do zera;
  • duże pieniądze: u nas "sky is the limit", więc jeśli interesują Cię zarobki poniżej pięciu cyfr, oszczędź sobie czasu i nie aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy