Ta oferta pracy jest nieaktualna od 246 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

przedstawiciel handlowy / pełnomocnik zarządu ds. techniczno - handlowych

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 15.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wspieramy Firmę oferującą kompleksowy serwis przemysłowy w znalezieniu osoby, która swoją wiedzą i doświadczeniem będzie realnie wpływać na wysoki standard usług oferowanych przez placówkę w Kwidzynie. Teren działań obejmuje Polskę Północną.

    Nr ref.: /261/03/2018/BF/10929
    obowiązki:
    • realizowanie celów wyznaczonych przez firmę
    • profesjonalna obsługa klienta- doradztwo techniczne
    • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji
    • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi
    • systematyczne raportowanie efektów swojej pracy
    • pozyskiwanie nowych klientów
    oferujemy:
    • stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę wraz z systemem prowizyjnym i premiowym
    • atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny
    • pakiet benefitów (kartę Multisport, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, studiów)
    • narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
    • dostęp do wiedzy i doświadczenia oraz możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji
    • dużą samodzielność i swobodę działania
    oczekujemy:
    • wykształcenie wyższe techniczne
    • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży technicznej, preferowane usługi serwisowe i remontowe maszyn i urządzeń
    • silne nastawienie na cel i umiejętność samodzielnej pracy popartej wynikami
    • otwartość do stałego podnoszenia swojej wiedzy technicznej i sprzedażowej
    • systematyczność i konsekwencja w działaniu
    • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
    • dyspozycyjność oraz mobilność
    • praktyczna znajomość MS Office
    • czynne prawo jazdy kat. B.
    • znajomość języka angielskiego

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47