Przedstawiciel Handlowy Performance Materials Construction

  • lubuskie
  • Specjalista
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-08-22
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2019-09-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącą firmą chemiczną na świecie, ponieważ oferujemy inteligentne rozwiązania - dla naszych klientów i dla zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Łączymy talenty ludzi z bardzo różnych dziedzin – na całym świecie. Dla Ciebie to szansa na skorzystanie z wielu możliwości. Dla nas liczy się Twoja skuteczność działania i osobowość. W BASF, kariera rozwija się w oparciu o możliwości

    Twoje podstawowe obowiązki:

    • Sprzedaż poliuretanów i tworzyw inżynieryjnych dla budownictwa w Polsce, Czechach i Słowacji
    • Pielęgnowanie i umacnianie bezpośrednich kontaktów z klientami
    • Aktywne poszukiwanie nowych zastosowań i możliwości rozwoju sprzedaży
    • Negocjowanie cen i warunków kontraktów, przygotowywanie ofert
    • Profesjonalne doradztwo techniczne
    • Bieżące monitorowanie rynku i działań konkurencji
    • Wsparcie w przygotowaniu budżetów sprzedażowych i planów strategicznych z uwzględnieniem warunków konkurencji i rynku

    Nasze oczekiwania:

    • Co najmniej kilkuletnie, poparte sukcesami, doświadczenie w sprzedaży na rynku B2B
    • Doświadczenie w sprzedaży związanej z branżą około budowlaną, we współpracy z dużymi odbiorcami instytucjonalnymi
    • Znajomość rynku poliuretanowego
    • Wykształcenie wyższe (biznesowe, chemiczne, budowlane)
    • Umiejętność skutecznej komunikacji
    • Zorientowanie na klienta
    • Umiejętność przedsiębiorczego działania i współpracy dla osiągnięcia celów
    • Biegła znajomość języka angielskiego
    • Znajomość języka czeskiego lub słowackiego będzie dodatkowym atutem
    • Prawo jazdy kat. B

    Co oferujemy:

    • Motywujący system wynagradzania
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej częścią międzynarodowego koncernu chemicznego
    • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Samochód służbowy