Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

LASOTRONIX PRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Piaseczno

    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • rozwój nowych i utrzymywanie istniejących relacji handlowych

  • sprzedaż bezpośrednia na tragach oraz w gabinetach

  • współpraca ze środowiskiem stomatologicznym (lekarze i higienistki)

Nasze wymagania

  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • wysoka kultura osobista

  • samodzielność, dokładność, umiejętność planowania i szybkiego uczenia

  • czynne prawo jazdy kategorii B

  • szukamy osoby z Piaseczna lub okolic

To oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie zajmującej się branżą innowacji i zaawansowanych rozwiązań technologicznych i medycznych

  • możliwość zdobycia wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie najnowszych rozwiązań technologicznych w obszarze stomatologii i medycyny

  • udział w szkoleniach handlowych, produktowych

  • atrakcyjne lub bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia w zależności od posiadanej wiedzy i umiejętności praktycznych oraz zaangażowania

O nas

LASOTRONIX to Polska firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji i sprzedaży zaawansowanych technologicznie laserów stomatologicznych i medycznych.