Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Łubna (pow. piaseczyński), Piaseczno, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-09-19

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

DONAUCHEM POLSKA, część międzynarodowego koncernu Donau Chemie, to dynamicznie rozwijająca się firma dystrybuująca surowce i półprodukty chemiczne oraz dodatki i substancje pomocnicze dla różnych branż przemysłu. Od 2002 r. firma zbudowała pozycję jednego z liderów w swojej branży.

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Biuro Handlowe w Łubnej k/Piaseczna
Obsługiwany teren: woj. mazowieckie, lubelskie i podlaskie
Miejsce pracy: Piaseczno (okolice), Łubna (pow. piaseczyński)
(REF. PH/MAZ)

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży produktów wykorzystywanych w procesach produkcyjnych różnych branż przemysłu,
  • wykształcenie wyższe,
  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • prawo jazdy.

Zadania:

  • profesjonalna obsługa klientów z różnych branży produkcji przemysłowej,
  • doradztwo techniczne w zakresie sprzedaży nadzorowanych produktów,
  • sporządzanie określonej standardami dokumentacji sprzedażowej,
  • raportowanie wyników pracy.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o międzynarodowych standardach pracy,
  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,
  • wsparcie w postaci szkoleń produktowych, handlowych i językowych,
  • atrakcyjny, motywacyjny system wynagrodzeń,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy).

Oferty z symbolem ref. prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

Prosimy o załączenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Donauchem POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Rokietnicy przy ul. Topolowej 15 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania".

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się