Ta oferta pracy jest nieaktualna od 275 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Łubna (pow. piaseczyński), Piaseczno, mazowieckie
  • Specjalista
  • 19.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DONAUCHEM POLSKA, część międzynarodowego koncernu Donau Chemie, to dynamicznie rozwijająca się firma dystrybuująca surowce i półprodukty chemiczne oraz dodatki i substancje pomocnicze dla różnych branż przemysłu. Od 2002 r. firma zbudowała pozycję jednego z liderów w swojej branży.

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
    Biuro Handlowe w Łubnej k/Piaseczna
    Obsługiwany teren: woj. mazowieckie, lubelskie i podlaskie
    Miejsce pracy: Piaseczno (okolice), Łubna (pow. piaseczyński)
    (REF. PH/MAZ)

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży produktów wykorzystywanych w procesach produkcyjnych różnych branż przemysłu,
    • wykształcenie wyższe,
    • dobra znajomość j. angielskiego,
    • prawo jazdy.

    Zadania:

    • profesjonalna obsługa klientów z różnych branży produkcji przemysłowej,
    • doradztwo techniczne w zakresie sprzedaży nadzorowanych produktów,
    • sporządzanie określonej standardami dokumentacji sprzedażowej,
    • raportowanie wyników pracy.

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o międzynarodowych standardach pracy,
    • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,
    • wsparcie w postaci szkoleń produktowych, handlowych i językowych,
    • atrakcyjny, motywacyjny system wynagrodzeń,
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy).

    Oferty z symbolem ref. prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

    Prosimy o załączenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Donauchem POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Rokietnicy przy ul. Topolowej 15 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania".

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.