Przedstawiciel Handlowy – narzędzia, elektronarzędzia, BHP

ProfixO firmie

  • Piła, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
PROFIX sp. z o.o. jest jednym z największych w Polsce dystrybutorów narzędzi, elektronarzędzi i środków ochrony indywidualnej. Jeżeli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu. Więcej informacji na stronie www.profix.com.pl

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:
region: Piła

Kluczowe zadania:

  • Promocja i sprzedaż narzędzi, elektronarzędzi i odzieży ochronnej w kanale tradycyjnym
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych w podległym regionie
  • Poszukiwanie oraz aktywne pozyskiwanie klientów detalicznych
  • Kompleksowa obsługa klientów, zapewnienie odpowiedniego wsparcia i doradztwo w zakresie doboru towarów, dbałość o właściwą ekspozycję towaru
  • Koordynacja i prowadzenie działań promocyjnych

Wymagania:

  • Motywacja do pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego (mile widziana znajomość branży narzędziowej i BHP)
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie
  • Wysoka kultura osobista, umiejętność nawiązywania kontaktów i utrzymywania pozytywnych relacji
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie

W zamian oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu po umowę o pracę
  • Ciekawe i pełne wyzwań stanowisko w szybko rozwijającej się i stabilnej firmie
  • Pakiet szkoleń wprowadzających i profesjonalne wsparcie Trenera Wewnętrznego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników: podstawa i system prowizyjny
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, notebook, telefon komórkowy)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych w pełni finansowanych przez pracodawcę: kartę Multisport, opiekę medyczną
  • Dodatkowy urlop okolicznościowy z okazji urodzin lub imienin pracownika
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy