Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

DPD PolskaO firmie

  • Piła, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

DPD Polska

Młodych 108

Piła

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych Klientów,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,
  • przygotowywanie prezentacji i ofert handlowych,
  • prowadzenie rozmów i negocjacji z obecnymi oraz potencjalnymi Klientami,
  • dbałość o wysoki poziom współpracy z Klientami poprzez budowanie trwałych relacji oraz tworzenie optymalnych rozwiązań,
  • realizacja planów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • determinacja w dążeniu do celu i nastawienie na osiąganie wyników,
  • znajomość technik sprzedaży,
  • zdolności interpersonalne pomocne na stanowisku Przedstawiciela Handlowego,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność współpracy z Zespołem,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • minimum średnie wykształcenie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie do platformy streamingowej
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • realna możliwość rozwoju
  • pozytywna atmosfera pracy w zgranym zespole
  • samochód służbowy

Sprawdź, co osoby z obszaru Sprzedaży mówią o pracy w DPD. (Na podstawie badania przeprowadzonego przez firmę Kincentric.)

  • 85% osób potwierdza, że przełożony stawia im jasne oczekiwania i cele
  • 81% Pracowników sprzedaży jest zdania, że potrafimy skutecznie dzielić się między sobą wiedzą i doświadczeniem
  • 78% uczestników badania docenia okazywane im wsparcie ze strony przełożonego
  • 71% Pracowników potwierdza, że ich wkład i osiągnięcia są doceniane przez przełożonego
  • 73% Pracowników sprzedaży jest zdania, że ich zadania są są adekwatne do ich umiejętności i doświadczenia
  • 72% osób potwierdza, że ma wpływ na to, jak najlepiej realizować powierzane im zadania
  • 68% Pracowników deklaruje zachowanie równowagi między pracą, a życiem osobistym
  • 77% osób potwierdza, że w naszej firmie ceni się różnorodność
  • 82% uczestników badania uważa, że DPD odpowiednio wspiera m.in. działania charytatywne i ochronę środowiska

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie.

Jesteśmy wiodącą firmą na polskim rynku. Posiadamy ponad 60 oddziałów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Zatrudniamy i współpracujemy z blisko 15000 osób. Stawiamy na ciągły rozwój i przemyślane inwestycje, chcemy bowiem spełniać oczekiwania naszych Klientów, a naszym Pracownikom zapewniać stabilne i przyjazne miejsce pracy, pozwalające realizować aspiracje zawodowe.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref.: BYD,PIL

Przedstawiciel Handlowy, Młodych 108, Piła