Przedstawiciel handlowy -płytki ceramiczne i wyposażenie łazienek

Pracuj.pl dla Firm

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert i zamówień sprzedażowych,

  • Wyszukiwanie i obsługa inwestycji,

  • Kontakt z architektami, projektantami wnętrz i firmami wykonawczymi.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w branży wyposażenia łazienek i płytek ceramicznych,

  • Doświadczenie w pracy z architektami, projektantami wnętrz i wykonawcami.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w formie podstawy oraz premii,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, laptop, telefon,

  • Pracę z najlepszymi jakościowo materiałami w branży.

Naszym klientem jest AndBud- największe w południowej Polsce Centrum Klinkieru i Ceramiki

Przewiń do profilu firmy

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.