Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - płytki ceramiczne

CERPOL A. BUBA sp.k.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wizyty handlowe u klientów na terenie województw : śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie – prowadzenie rozmów handlowych, szkolenia u klienta,

  • Kompleksowa opieka oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi Klientami,

  • Nawiązywanie współpracy z nowymi Klientami,

  • Realizacja celów sprzedażowych wynikających z przyjętej strategii oraz polityki w zakresie sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe,

  • Mile widziane doświadczenie sprzedażowe na stanowisku Handlowca/ Przedstawiciela Handlowego

  • Aktualne prawo jazdy kat. B,

  • Dyspozycyjność i gotowość do codziennych podróży służbowych

  • Komunikatywność, kreatywność i zdecydowanie w działaniu,

  • Dobra obsługa komputera - pakiet Microsoft Office.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o system prowizyjny,

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód służbowy (osobowy), komputer, tablet, telefon, )

  • Elastyczny czas pracy,

  • Bezpłatne szkolenia produktowe i sprzedażowe,

  • Miła atmosfera pracy

O nas

CERPOL to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca od ponad 30 lat w branży wyposażenia wnętrz. CERPOL to największy na Opolszczyźnie Salon Płytek Ceramicznych i Wyposażenia Łazienek oraz niepowtarzalna Galeria Wnętrz oferująca swoim Klientom doskonałej jakości produkty do wyposażenia całego domu oraz profesjonalne doradztwo.

W związku z dalszym rozwojem Działu Hurtu w segmencie płytek ceramicznych, poszukujemy kandydata/ kandydatki na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy ( branża: płytki ceramiczne )

Wskazane jest aby kandydat/kandydatka zamieszkiwał/a jedno z poniższych województw :

śląskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie.