Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy (płytki ceramiczne)

SALES HR

6 000 brutto / mies.
  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest jeden z producentów płytek ceramicznych. Szukamy dla niego osoby na stanowisko: Przedstawiciel handlowy (płytki ceramiczne).

Twój zakres obowiązków

  • realizacja indywidualnego planu sprzedaży poprzez rozwój sprzedaży w kanale tradycyjnym

  • pozyskiwanie partnerów handlowych do sprzedaży płytek ceramicznych : głównie salony łazienkowe / hurtownie / składy budowlane na terenie województwa lubuskiego/zachodniopomorskiego/wielkopolskiego

  • przygotowywanie i prezentacja oferty handlowej firmy

  • monitorowanie działań konkurencji

  • raportowanie wyników pracy

Wymagania pracodawcy

  • minimum dwa lata doświadczenia na stanowisku sprzedażowym w kanale tradycyjnym w branży budowlanej, najchętniej : ceramika / armatura / wyposażenie wnętrz

  • znajomość technik sprzedaży, bardzo dobre umiejętności prowadzenia prezentacji

  • duża pewność siebie, proaktywność, inicjatywa

  • gotowość do codziennych podróży służbowych w podległym regionie (do 80% czasu)

Mile widziane

  • znajomość produktów w branży sanitarnej

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe: 6000 PLN brutto (umowa o pracę) lub netto (B2B)

  • dodatkowe, comiesięczne premie: od 3 000 - 10 000 PLN brutto w zależności od obrotu

  • praca w systemie home office + codzienna praca z klientami na podległym obszarze

  • samochód służbowy Ford Focus

  • niezbędne narzędzia pracy : laptop, telefon

  • wsparcie drugiej osoby która zajmuje się realizacją zamówień od klientów

  • płaska struktura w firmie a co za tym idzie : duża samodzielność z możliwością rozwoju