Przedstawiciel Handlowy

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 31.05.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 30.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ambra jest firmą zajmującą się dystrybucją produktów chemii gospodarczej i kosmetyków oraz organizatorem sieci Drogerie Koliber. Jesteśmy liderem na południu Polski oraz trzecią co do wielkości firmą w skali całego kraju w swojej branży. W ostatnim czasie przenieśliśmy naszą firmę do nowej, nowoczesnej lokalizacji, zapewniającej bardzo komfortowe warunki pracy oraz dającej firmie możliwość dalszego rozwoju.

    Jesteśmy częścią Grupy Eurocash – szóstej największej firmy w Polsce, zatrudniającej ponad 23.000 pracowników, co zapewnia wysokie standardy pracy oraz możliwość rozwoju w bardzo dużej organizacji.

    Woj. Podkarpackie

    ZADANIA:

    • Aktywna sprzedaż produktów z aktualnej oferty firmy (zbieranie zamówień + windykacja należności)
    • Kompleksowa obsługa oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami
    • Egzekucja ustaleń handlowych i promocyjnych
    • Realizacja założonych planów sprzedażowych
    • Raportowanie wyników za pomocą systemu mobilnego
    • Analiza rynku oraz konkurencji na podległym terenie

    OCZEKIWANIA:

    • Posiadają minimum 2-letnie doświadczenie w pracy
      na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży
      FMCG (kategoria: chemia gospodarcza i/lub kosmetyki)
      – warunek konieczny
    • Posiadają czynne prawo jazdy kategorii B,
    • Nastawienie na realizację celów.
    • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami.
    • Komunikatywność i przedsiębiorczość.
    • Odpowiedzialność i rzetelność.
    • Podstawowa umiejętność obsługi komputera.
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość lokalnego rynku.

    DODATKOWO OFERUJEMY:

    • Interesującą pracę w oparciu o umowę B2B.
    • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników zarówno sprzedażowych jak i jakościowych.
    • Samodzielną i ciekawą pracę w dynamicznym i rozwijającym się zespole.
    • Szkolenia pozwalające rozwinąć swoje umiejętności na tym stanowisku.
    • Samochód + telefon służbowy
    opis