Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-08-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Zakład Chemiczno-Farmaceutyczny FARMAPOL sp. z o.o.,
    polska firma farmaceutyczna z ponad 70-letnim doświadczeniem w branży,
    producent m.in. takich marek jak : Asmag, Tisane, Zincas, Klarin, Ispagul
    w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

    Zakres zadań:

    • Sprzedaż i merchandising produktów na podległym terenie,
    • Pozyskiwanie nowych klientów,
    • Zbieranie informacji z rynku i analiza działań konkurencji,
    • Utrzymywanie długofalowych kontaktów z klientami detalicznymi i  sieciowymi,
    • Realizacja strategii sprzedażowej firmy oraz  raportowanie osiąganych wyników i prowadzonych działań.

    Wymagania:

    • min. roczne doświadczenie w sprzedaży, na zbliżonym stanowisku (Farmacja, FMCG),
    • umiejętność nawiązywania kontaktów,
    • samodzielność i przedsiębiorczość w działaniu,
    • dobra organizacja pracy,
    • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie,
    • wykształcenie min. średnie,
    • czynne prawo jazdy kat. B,
    • umiejętność obsługi komputera.

    Aplikacje niespełniające wymagań nie będą rozpatrywane

    Zapewniamy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę
    • Atrakcyjny system premiowy
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (min: samochód służbowy, telefon, tablet)
    • Możliwość uczestniczenia w rozwoju firmy oraz awansu w ramach jej struktur
    • Szkolenia
    • Karta lunch pass
    • Dodatkowy urlop dla pracowników, którzy zwiążą się z nami na dłużej
    • „wczasy pod gruszą”
    • Dodatki na dzieci
    • Auto do użytku prywatnego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem, oraz dopisanie klauzuli.

    ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U z 2002 r. nr 102 poz 923).
    Wyrażam zgodę na umieszczenie aplikacji w rejestrze aplikacji rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że dane podałem dobrowolnie oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania”