Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HURTOWNIA SPOŻYWCZA MARCOLA sp.j. ANNA I KRZYSZTOF KUŁAGA

    Nasza hurtownia to firma o ugruntowanej pozycji na rynku nie tylko małopolskim lecz także podkarpackim i świętokrzyskim. Rynki te są obsługiwane przez odpowiedni personel wyposażony w nowoczesny sprzęt informatyczny dla wygody klientów. Dzięki dobrze rozbudowanej flocie jesteśmy w stanie dostarczyć towar do państwa firmy na następny dzień od złożenia zamówienia.

    Teren działania: Rzeszów, Strzyżów, Krosno, Brzozów,

    Obowiązki

    • obsługa klientów na podległym terenie (punkty znajdują się blisko miejsca zamieszkania)
    • poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami z podległego terenu
    • realizacja celów sprzedaży
    • zapewnienie dostępności produktów znajdujących się w ofercie Naszej Hurtowni
    • regulowanie należności wynikających z terminów płatności
    • budowanie długofalowej współpracy poprzez wdrażanie promocji oraz akcji marketingowych
    • budowanie długotrwałych relacji z klientami

    Oczekujemy

    • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (w charakterze Przedstawiciela Handlowego/Vansellera dystrybutora lub producenta, Przedstawiciela Handlowego branży B2B, Koordynatora Merchandisingu, Merchandisera Mobilnego, Promotora, Specjalisty ds. Obsługi Klienta)
    • znajomości rynku tradycyjnego w branży FMCG
    • prawa jazdy kat. B
    • umiejętności budowania długotrwałych relacji
    • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
    • nastawienia na realizację celu
    • samodzielności w planowaniu i organizowaniu własnej pracy

    Oferujemy

    • umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
    • niezbędne narzędzia pracy (telefon, tablet)
    • samochód służbowy
    • stały rozwój i doświadczenie w sprzedaży

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.