Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Heating Sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jedna z największych na Podkarpaciu sieci hurtowni branży instalacyjno-sanitarnych z 25 -letnim doświadczeniem

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • budowanie relacji biznesowych z klientami
  • kształtowanie i promowanie wizerunku firmy
  • praca w terenie z klientami
  • prowadzenie negocjacji
  • monitorowanie i analizowanie podległego rynku oraz działań konkurencji

Od Kandydatów oczekujemy:

  • kultury osobistej
  • otwartość w relacjach międzyludzkie
  • wysokiego poziomu kompetencji negocjacyjnych i handlowych
  • znajomości technik sprzedaży i obsługi klientów
  • znajomość tematyki związanej z branżą instalacyjną (będzie atutem)
  • umiejętności planowania i zarządzania czasem własnym
  • umiejętności budowania pozytywnych i długofalowych relacji z klientem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + premię
  • przejrzyste warunki współpracy
  • szkolenia produktowe i wdrażające
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy np. poprzez budowanie własnego zespołu sprzedażowego
  • pracę w ciekawym, entuzjastycznym zespole

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy