Ta oferta pracy jest nieaktualna od 322 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 04.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma BBT, właściciel marki INFINITY endless jewellery, specjalizuje się w sprzedaży hurtowej biżuterii srebrnej. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • Twoim podstawowym zadaniem będzie rozwijanie sprzedaży poprzez obsługę stałych klientów firmy oraz pozyskiwanie nowych odbiorców.

    Jeśli:

    • posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży
    • jesteś osobą samodzielną i odpowiedzialną
    • posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B
    • jesteś dyspozycyjny i komunikatywny
    • potrafisz negocjować
    • odznaczasz się wysoką kulturą osobistą
    a ponadto posiadasz doświadczenie w branży jubilerskiej lub branży dóbr luksusowych, to jesteś idealną osobą na to stanowisko.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • niezbędne narzędzia pracy
    • wynagrodzenie stałe i atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od wyników
    • ciekawą pracę w młodym, ambitnym zespole
    • pracę w środowisku dóbr luksusowych
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r.,)