Ta oferta pracy jest nieaktualna od 264 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 26.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Międzynarodowy producent z branży FMCG poszukuje zaangażowanych kandydatów na stanowisko:

    Region: podkarpackie

    Zadania do realizacji:

    • realizacja wyznaczonych celów i zadań sprzedażowych,
    • dbałość o właściwą ekspozycję towarów i materiałów wspomagających sprzedaż,
    • budowanie długofalowych relacji z klientami,
    • kompleksowa współpraca z sieciami lokalnymi w regionie.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe lub w trakcie studiów),
    • doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG (dodatkowym atutem będzie znajomość branży chemii gospodarczej lub kosmetycznej),
    • znajomość lokalnego rynku/branży,
    • znajomość technik sprzedaży,
    • umiejętność planowania i organizacji czasu pracy,
    • wysoka motywacja oraz nastawienie na rozwój i osiąganie wyznaczonych celów,
    • łatwość nawiązywania nowych kontaktów,
    • umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (Word, Excel, Microsoft Outlook),
    • czynne prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę i atrakcyjny system wynagrodzeń,
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego,
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer mobilny),
    • atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, studiów podyplomowych, możliwość ubezpieczenia grupowego).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku APLIKUJ TERAZ.