Ta oferta pracy jest nieaktualna od 160 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Qmar

    www.qmar.com.pl

    Dynamicznie rozwijający się producent chemii budowlanej poszukuje osoby na stanowisko:

    Numer referencyjny: pod9
    Opis stanowiska:
    • Aktywna sprzedaż i pozyskiwanie nowych klientów w wyznaczonym obszarze,
    • Przygotowywanie ofert handlowych,
    • Prowadzenie negocjacji handlowych, zawieranie umów i nadzór nad ich prawidłową realizacją,
    • Opieka nad punktami handlowymi,
    • Budowanie długotrwałych relacji z klientami,
    • Tworzenie dobrego wizerunku firmy,
    • Samodzielne planowanie pracy,
    • Analiza rynku i znajomość konkurencji.
    Wymagania:
    • Wykształcenie minimum średnie,
    • Umiejętności handlowe poparte doświadczeniem (mile widziane),
    • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
    • Silna motywacja i zaangażowanie w pracę,
    • Umiejętność planowania i oceny podejmowanych działań,
    • Prawo  jazdy kat. B.,
    • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office).
    Oferujemy:
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon służbowy),
    • Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizje od wolumenu sprzedaży,
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez dokształcanie oraz uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych,
    • Umowa o pracę lub własna działalność.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę QMAR zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.