Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 09.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego klienta – firmy 3M Poland – jednej z największych amerykańskich koncernów, prowadzącym zdywersyfikowaną działalność przemysłową, oferującym innowacyjne rozwiązania technologiczne poszukujemy osoby na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Budowanie trwałych relacji z Klientami
    • Prezentację produktów oraz edukację klientów, sprzedawców
    • Regularna obsługa aptek
    • Realizacja planów sprzedaży, przedstawianie programów promocyjnych
    • Pozyskiwanie nowych Klientów na powierzonym terenie
    • Instalacja materiałów reklamowych
    • Realizacja ustalonych zadań
    • Bieżące raportowanie wyników

    Oczekiwane kompetencje zawodowe:

    • Doświadczenie w budowaniu relacji z Klientami i sprzedaży produktów
    • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
    • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientami
    • Umiejętność przekazywania wiedzy
    • Umiejętność samoorganizacji i planowania
    • Wysoka kultura osobista

    Nasz Klient oferuje:

    • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej
    • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus premia
    • Pakiet szkoleń
    • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji i wiedzy dzięki współpracy z liderem na rynku
    • Narzędzia pracy: samochód, telefon
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno prawną

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

    Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez JET Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Usypiskowa 12 w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)”.