Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 2019-05-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AESTHETIC CONCEPT

    Jesteśmy firmą handlową o ugruntowanej pozycji w branży medycyny estetycznej. Posiadamy ponad 15 letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w rynku beauty. Dystrybuujemy poszukiwane na rynku produkty wiodących marek takie jak nici APTOS, wypełniacze, biostymulatory, kaniule do liposukcji, dermokosmetyki, a także sprzęt wysokiej technologii, jak np. systemy do wizualizacji pacjentów w 3D oraz wyposażenie gabinetów. Prowadzimy na szeroką skalę działalność edukacyjną dla branży Beauty i Med.

    Kierujemy swoją ofertę do lekarzy medycyny estetycznej, ginekologów, urologów oraz kosmetologów.

    Opis stanowiska:

    • współpraca z Klientami firmy
    • pozyskiwanie nowych kontaktów
    • realizowanie planów sprzedaży na powierzonym terenie
    • prezentowanie oferty firmy
    • nadzór nad terminową spłatą zobowiązań przez Klientów
    • przygotowywanie ofert handlowych
    • dbanie o dobre relacje z Klientami oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku poprzez kompetentną i profesjonalną obsługę Klienta

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie
    • dobra znajomość rynku medycyny estetycznej
    • doświadczenie handlowe poparte sukcesami (minimum 2 lata)
    • otwartość i łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych
    • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
    • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
    • posiadanie prawa jazdy kat. B
    • umiejętność obsługi komputera, w tym plików Excel
    • mile widziana znajomość języka angielskiego
    • mile widziane doświadczenie w pracy z lekarzami/kosmetologami

    Oferujemy:

    • komórka, tablet, samochód
    • szkolenia produktowe, sprzedażowe
    • możliwość samodzielnego kształtowania planu dnia
    • sprzedaż prestiżowych produktów

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Aesthetic Concept z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Aesthetic Concept z siedzibą w Warszawie przy ul. Zawiszy 6/69. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail [email protected] lub numerem telefonu 22 415 67 92.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.