Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Lena Lighting S.A.O firmie

  • podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Lena Lighting S.A., spółka akcyjna działająca w branży oświetleniowej, jeden z wiodących polskich producentów, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Branża: Elektrotechniczna (Oświetlenie)
Lokalizacja: małopolskie, podkarpackie, lubelskie
Zakres odpowiedzialności terytorialnej: 4 województwa
Raportowanie: Key Account Manager

Wymagania:

  • Wcześniejsze doświadczenie we współpracy z hurtowniami elektrotechnicznymi lub budowlanymi
  • Znajomość hurtowni z branży elektrotechnicznej
  • Wykształcenie średnia lub wyższe
  • Silna motywacja
  • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne na wysokim poziomie
  • Znajomość technik wspierania sprzedaży u Klienta
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Zadania:

  • Wizyty handlowe w oddziałach hurtowni na terenie 4 województw
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji produktowych w oddziałach hurtowni
  • Bieżąca analiza potrzeb zakupowych Klienta
  • Przeprowadzanie zaplanowanych akcji promocyjnych w hurtowniach
  • Odpowiedzialność za odpowiednia ekspozycję towarów w hurtowniach
  • Utrzymywanie relacji z Klientami
  • Raportowanie tygodniowe do przełożonego

Oferujemy:

  • Narzędzia: samochód, telefon, komputer
  • Wynagrodzenie netto ok 5-6 tyś zł plus system premiowy

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV mile widziane ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego.
Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy.
Odpowiadamy tylko wybranym kandydatom.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy