Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Vobro O firmie

  • podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
VOBRO sp. z o. o. sp. k. to wiodący producent wysokiej jakości wyrobów czekoladowych z sektora FMCG, który od 1986 roku dostarcza wyśmienite praliny i cukierki, w różnorodnych smakach, kształtach i formach podania, do 20 krajów Europy, Azji i Ameryki. Firma świadomie od lat stawia na strategię budowania i rozwijania marek silnie zakorzenionych w świadomości konsumentów. Nasze wyroby posiadają ugruntowaną pozycję rynkową zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. podkarpackie

Oferujemy

  • Atrakcyjny, prosty i bardzo motywujący system wynagrodzeń zależny od wyników pracy
  • Dobra podstawa wynagrodzenia i premia -> im więcej sprzedasz tym więcej zarobisz
  • Stabilną pracę oraz zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Narzędzia pracy (telefon, tablet, samochód służbowy)

Zadania:

  • Aktywna sprzedaż produktów z oferty Vobro (około 60 SKU, Wzorzec Dostępności to 8 SKU)
  • Realizację planów sprzedażowych
  • Utrzymywanie efektywnych kontaktów z Klientami Detalicznymi w celu korzystnego kształtowania dystrybucji produktów na podległym terenie
  • Maksymalizacja sprzedaży w swoim obszarze
  • Realizacja zleconych działań promocyjnych i dystrybucyjnych

Oczekiwania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie sprzedażowe we współpracy z Klientem Detalicznym poparte sukcesami sprzedażowymi (preferowana branża spożywcza  - FMCG)
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Nastawienie na realizację celów
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania bardzo dobrych kontaktów z Klientami
  • Komunikatywność i przedsiębiorczość
  • Odpowiedzialność i rzetelność
  • Samodzielność, kreatywność i dynamizm w działaniu
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Osoby zainteresowane prosimy o zaakceptowanie w formularzu aplikacyjnym poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Vobro sp. z o.o. sp. k., ul. Podgórna 78, 87-300 Brodnica (Administrator) w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na podobne stanowisko. Oświadczam, że zostały mi przekazane informacje dotyczące przetwarzania danych przez Administratora oraz informacje o przysługujących mi prawach (tj. z art. 13 RODO), które zostały zawarte w ogłoszeniu rekrutacyjnym.”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy