Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. k. - właściciel marki NeoNailO firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii sprzedażowej firmy i wyznaczonych celów indywidualnych,

  • Opieka nad stałymi klientami oraz utrzymywanie z nimi długotrwałych relacji,

  • Pozyskiwanie nowych klientów z danego obszaru,

  • Planowanie, organizowanie, egzekucja aktywności promocyjnych,

  • Współpraca z innymi działami,

  • Obszar pracy obejmuje Województwa Podkarpackie i Małopolskie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Entuzjazm, zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania,

  • Samodyscyplina oraz ukierunkowanie na realizacje celów,

  • Umiejętność analizy danych,

  • Doświadczenie w kontaktach handlowych, umiejętność prowadzenia negocjacji,

  • Własna działalność gospodarcza, bądź gotowość do jej otwarcia,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Miejsce zamieszkania zgodnie z regionem pracy.

Mile widziane

  • Znajomość ryku detalicznego oraz doświadczenie na podobnym stanowisku w branży kosmetycznej.

To oferujemy

  • Multisport,

  • Enel-Med.,

  • Ubezpieczenie Grupowe,

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

  • Produkty firmowe w promocyjnych cenach,

  • Zgrany Zespół,

  • Innowacyjne projekty i możliwości realnego wpływu na rozwój firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. k. - właściciel marki NeoNail

Chcesz tworzyć piękne rzeczy? Dołącz do zespołu Cosmo Group! Już od 15 lat nasz zespół tworzą ludzie, dla których branża beauty to nie tylko praca, ale i pasja! Koncentrujemy się na produktach przeznaczonych do pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp oraz twarzy. Nasze kosmetyki trafiają do punktów dystrybucji rozsianych po całej Polsce, ale również za granicą m.in. do Niemiec, Rosji, Czech, Austrii, Anglii, RPA czy Grecji. Zapraszamy osoby żądne wyzwań!

Przewiń do profilu firmy