Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

FITTING Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie współpracy z obecnymi klientami firmy,

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie,

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

  • Prowadzenie negocjacji handlowych,

  • Reprezentowanie firmy oraz udział w targach branżowych,

  • Realizowanie planów sprzedażowych,

  • Analizowanie sprzedaży na obsługiwanym regionie,

  • Planowanie oraz raportowanie

Nasze wymagania

  • Preferowana znajomość branży armatury instalacyjnej,

  • Łatwości nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami,

  • Konsekwencji i wytrwałości w dążeniu do celów.

  • Znajomości środowiska MS Office,

  • Bardzo dobrej organizacji pracy,

  • Silnej motywacji do pracy,

  • Zaangażowania we wszystkie podejmowane działania,

  • Zdecydowanie, pewność siebie, sprawne podejmowanie decyzji,

  • Kreatywności, inicjatywy i samodzielności,

  • Posiadania czynnego prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Interesującą pracę w młodym zespole i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemami motywacyjnymi

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • Niezbędne narzędzia pracy do wykonywanie pracy na ww. stanowisku

FITTING Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Sp. z o.o.

Jesteśmy jednym z wiodący importerów armatury sanitarnej zaopatrującym wszystkie znaczące hurtownie instalacyjne na terenie całej Polski. Dostarczamy szeroki asortyment produktów wykorzystywanych do budowy instalacji, a także łączymy się z ludźmi dostarczając im wynikającej z naszego doświadczenia wiedzy i fachowej porady.

Zapraszamy na stronę www.fitting.pl

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

Region południowy Polski