Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

ORZEŁEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

3 500 brutto / mies.
  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja sprzedaży produktów FMCG,

  • negocjowanie warunków współpracy z obsługiwanymi klientami,

  • dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów,

  • realizacja powierzonych zadań handlowych na podległym terenie,

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie obecnych relacji,

  • wprowadzanie nowych produktów do obsługiwanych odbiorców,

  • raportowanie wg standardów firmy,

  • obszar pracy: Teren województwa podkarpackiego i województw ościennych głównie: Stalowa Wola / Sandomierz, Jarosław/ Przemyśl, Krosno/ Jasło/ Sanok, Rzeszów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,

  • wykształcenie co najmniej średnie,

  • wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę,

  • kreatywność, skuteczność i sumienność w działaniach,

  • znajomość rynku FCMG- Podkarpacie, Małopolska (głownie tereny: Jarosław/Przemyśl, Sandomierz/Stalowa Wola, Jasło/Krosno, Rzeszów),

  • znajomość produktów FMCG – nabiał, będzie dodatkowym atutem,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • podstawowe wynagrodzenie 3500,00 zł brutto + bardzo atrakcyjny system premiowy,

  • dla osób ze znajomością lokalnego rynku FMCG i z doświadczeniem możliwość negocjacji indywidualnego wynagrodzenia,

  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem w dużej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach,

  • pracę w zgranym zespole i miłą atmosferę w pracy,

  • wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji i rozwoju zawodowym,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków - samochód służbowy, tablet, telefon.